logo         

Plechové dóze

Řadit podle 
Výrobce 

Plechová dóza s povrchovou úpravou barvy zlata a úplným moravským znakem doplněným o ornamenty. Tato kresba byla použita pro výzdonu desky knihy "Der Mährische adel" z roku 1899.   materiál: plechrozměr: 8,8 x 8,8 x 4,3 cm   Dóza je nově opatřena fólií chránící obrázek před mechanickým poškozením.Fólii nestrhávejte!!!
naše cena 167 KčPlechová dóza s povrchovou úpravou v barvě stříbra a vyobrazením emblému Moravského markrabství. Autor grafiky: Hugo Gerhard Ströhl   materiál: plechrozměr: 14 x 10 x 4 cm   Dóza je nově opatřena fólií chránící obrázek před mechanickým poškozením.Fólii nestrhávejte!!!
naše cena 225 KčPlechová dóza s povrchovou úpravou v barvě stříbra a vyobrazením emblému Slezského knížectví. Autor grafiky: Hugo Gerhard Ströhl   materiál: plechrozměr: 14 x 10 x 4 cm   Dóza je nově opatřena fólií chránící obrázek před mechanickým poškozením.Fólii nestrhávejte!!!
naše cena 225 KčPlechová dóza s povrchovou úpravou v barvě stříbra a vyobrazením úplného erbu Moravského markrabství z roku 1880. Autor grafiky: Hugo Gerhard Ströhl   materiál: plechrozměr: 22 x 16 x 9 cm   Dóza je nově opatřena fólií chránící obrázek před mechanickým poškozením.Fólii nestrhávejte!!!
naše cena 324 KčPlechová dóza s povrchovou úpravou v barvě stříbra a vyobrazením úplného erbu Slezského knížectví. materiál: plechrozměr: 22 x 16 x 9 cm   Dóza je opatřena fólií chránící obrázek před mechanickým poškozením.Fólii nestrhávejte!!!
naše cena 324 Kč