logo         

Stolní vlaječky / Ostatní

Řadit podle 
Výrobce 

Kovový stojánek s háčkem pro zavěšení vlaječek se šňůrkou.   Rozměr: výška 32 cm, průměr základny 9 cmMateriál: kovPovrchová úprava: lak
naše cena 139 KčKovový stojánek pro navlečení horizontální vlaječky.Vrchol stojánku je zajištěn našroubovanou mosaznou kuličkou s povrchovou úpravou černý lak.   Rozměr: výška 32 cm, průměr základny 9 cmMateriál: kovPovrchová úprava: lak
naše cena 139 KčStolní vlaječka ČR 11 x 16 cm
svislá pro zavěšení
Vysoce kvalitní vlaječka České republiky se šňůrkou pro zavěšení na stojanu. Vlaječka je plnohodnotně oboustranná.   Vlaječky jsou po obvodě obšity kroucenou saténovou šňůrkou, která je využita i pro vytvoření očka pro zavěšení na stojánek. Rozměr: 11 x 16 cmMateriál: PES saténového hedvábí   Vlaječka je bez stojánku. Stojánek doobjednejte ZDE.
naše cena 152 KčStolní vlaječka EU 11 x 16 cm
svislá pro zavěšení
Vysoce kvalitní vlaječka EU se šňůrkou pro zavěšení na stojanu. Vlaječka je plnohodnotně oboustranná.   Vlaječky jsou po obvodě obšity kroucenou saténovou šňůrkou, která je využita i pro vytvoření očka pro zavěšení na stojánek. Rozměr: 11 x 16 cmMateriál: PES saténového hedvábí   Vlaječka je bez stojánku. Stojánek doobjednejte ZDE.
naše cena 152 KčStolní vlaječka ČR 16 x 11 cm
horizontální na nasunutí
Vysoce kvalitní vlaječka České republiky s tunýlkem na nasunutí na stojánek. Vlaječka je plnohodnotně oboustranná.   Vlaječky jsou po obvodě obšity kroucenou saténovou šňůrkou. Rozměr: 16 x 11 cm Materiál: PES saténového hedvábí   Vlaječka je bez stojánku. Stojánek doobjednejte ZDE.
naše cena 152 KčStolní vlaječka EU 16 x 11 cm
horizontální na nasunutí
Vysoce kvalitní vlaječka EU s tunýlkem pro nasunutí na stojan. Vlaječka je plnohodnotně oboustranná.   Vlaječky jsou po obvodě obšity kroucenou saténovou šňůrkou. Rozměr: 16 x 11 cmMateriál: PES saténového hedvábí   Vlaječka je bez stojánku. Stojánek doobjednejte ZDE.
naše cena 152 Kč