logo         

Stolní vlaječky / Ostatní

Řadit podle 
Výrobce 

Kovový stojánek s háčkem pro zavěšení vlaječek se šňůrkou.   Rozměr: výška 32 cm, průměr základny 9 cmMateriál: kovPovrchová úprava: lak
naše cena 139 KčKovový stojánek pro navlečení horizontální vlaječky.Vrchol stojánku je zajištěn našroubovanou mosaznou kuličkou s povrchovou úpravou černý lak.   Rozměr: výška 32 cm, průměr základny 9 cmMateriál: kovPovrchová úprava: lak
naše cena 139 KčStolní vlaječka ČR 11 x 16 cm
svislá pro zavěšení
Vysoce kvalitní vlaječka České republiky se šňůrkou pro zavěšení na stojanu. Vlaječka je plnohodnotně oboustranná.   Vlaječky jsou po obvodě obšity kroucenou saténovou šňůrkou, která je využita i pro vytvoření očka pro zavěšení na stojánek. Rozměr: 11 x 16 cmMateriál: PES saténového hedvábí   Vlaječka je bez stojánku. Stojánek doobjednejte ZDE.
naše cena 235 KčStolní vlaječka EU 11 x 16 cm
svislá pro zavěšení
Vysoce kvalitní vlaječka EU se šňůrkou pro zavěšení na stojanu. Vlaječka je plnohodnotně oboustranná.   Vlaječky jsou po obvodě obšity kroucenou saténovou šňůrkou, která je využita i pro vytvoření očka pro zavěšení na stojánek. Rozměr: 11 x 16 cmMateriál: PES saténového hedvábí   Vlaječka je bez stojánku. Stojánek doobjednejte ZDE.
naše cena 235 KčStolní vlaječka ČR 16 x 11 cm
horizontální na nasunutí
Vysoce kvalitní vlaječka České republiky s tunýlkem na nasunutí na stojánek. Vlaječka je plnohodnotně oboustranná.   Vlaječky jsou po obvodě obšity kroucenou saténovou šňůrkou. Rozměr: 16 x 11 cm Materiál: PES saténového hedvábí   Vlaječka je bez stojánku. Stojánek doobjednejte ZDE.
naše cena 235 KčStolní vlaječka EU 16 x 11 cm
horizontální na nasunutí
Vysoce kvalitní vlaječka EU s tunýlkem pro nasunutí na stojan. Vlaječka je plnohodnotně oboustranná.   Vlaječky jsou po obvodě obšity kroucenou saténovou šňůrkou. Rozměr: 16 x 11 cmMateriál: PES saténového hedvábí   Vlaječka je bez stojánku. Stojánek doobjednejte ZDE.
naše cena 235 KčStolní vlaječka Slezska 11 x 16 cm
svislá pro zavěšení
Vlaječka je bez stojánku. Stojánek doobjednejte ZDE.Vysoce kvalitní saténová vlaječka Slezska se šňůrkou pro zavěšení na stojanu. Vlaječka je plnohodnotně oboustranná.   Vlaječky jsou po obvodě obšity kroucenou saténovou šňůrkou, která je využita i pro vytvoření očka pro zavěšení na stojánek. Rozměr: 11 x 16 cmMateriál: PES saténového hedvábí   Vlaječka je bez stojánku. Stojánek doobjednejte ZDE.
naše cena 235 Kč