logo         

O nás
O nás

Jsme rodinný podnik, zabývající se výrobou, nákupem a prodejem. Roku 2010 jsme se s ohledem na špatnou dostupnost a vysokou cenu moravských vlajek na tehdejším trhu rozhodli začít dodávat moravské vlajky z naší produkce, a to za poloviční cenu něž jaká byla v tu dobu na trhu běžná.

Vzhledem k dlouhodobě přibývajícím úspěšně splněným požadavkům našich zákazníků, jsme neustále rozšiřovali prodej moravského zboží v našem dárkovém eshopu www.emobchod.cz. Tato situace ale byla dlouhodobě neudržitelná, a proto jsme se rozhodli od 29.9.2012 otevřít pro zájemce o moravský sortiment samostatný eshop s názvem "Moravský patriot", www.moravskypatriot.eu.

Datum 29.9.2012 bylo zvoleno záměrně proto, že v tento den Moravská národní obec pořádala tradiční slavnost, "Den za Moravu" v Brně http://zamoravu.eu/2012/09/brno-pozvanka-na-den-za-moravu-29-9-2012/.
Pro mne se ale tento den bohužel stal také smutně významný tím, že na jeho počátku z tohoto světa, po dlouhé nemoci, odešel člověk, který mě k Moravanství dovedl, můj otec.

Rád bych proto tento e-shop provozoval s ohledem na obě události, na jedné straně moderně, stylem odpovídajícím dnešní době a na straně druhé s respektem a pokorou k moravské historii a těm, kteří už tu nejsou s námi.

Všichni budeme pracovat tak, aby tento eshop byl důstojným a spolehlivým obchodem, kde najdete širokou nabídku moravského zboží, kterou pro Vás budeme i nadále rozšiřovat k Vaší spokojenosti.

Za celý tým, Jiří Máca